Vzdělávací centrum

Kvalitní práce vyžaduje neustálé vzdělávání se a informovanost.

 

     Vzdělávací centrum – Zlínské stavby v obci Drnovice (blízko areálu Anvis AVT) je nová část portfolia společnosti. Základní funkcí tohoto centra je pořádání různých školení a vzdělávacích programů jak pro vlastní zaměstnance společnosti, tak pro naše partnery a subdodavatelské subjekty.

     Probíhají zde periodická školení  bezpečnosti práce a požární ochrany, školení zaměřená na odborné profese řidičů, lešenářů, vazačů, strojníků, apod., porady vedení s jednotlivými stavebními mistry a v neposlední řadě i neformální setkání zaměstnanců společnosti při různých příležitostech a výročích.

Školící středisko o kapacitě 60 sedících posluchačů bylo vybudováno za finanční podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj. Je vybaveno dvěma učebnami s 18 notebooky se základními programy řady Office a program Archi Cad. Dále je k dispozici učebna praktického výcviku, dva kabinety lektorů, šatnami a profesionální kuchyní. Cely objekt je proveden jako bezbariérový s výtahem. Uspořádání mobiliáře je plně variabilní a je možné ho měnit dle aktuálních potřeb. K dispozici je internet, tiskárna, kopírka, dataprojektory a promítací plátna.

       Naše centrum však není určeno pouze pro vlastní potřebu a proto nabízíme pronájem těchto prostor i nejrůznějším právnickým a fyzickým osobám. V případě zájmu o pořádání vzdělávacích akcí nás kontaktujte na e-mailové adrese info@zlinskestavby.cz

 

Nabízíme školící a prezentační centrum bez potřeby Vašich investic. 

VCD